Výstavy

VÝSTAVY

 

2017

České Budějovice - Výstava Kreseb pouze z mého atelieru Terra v Čajírně a Kafírně v Hradební ulici od 11.11 2017 do února 2018.

http://www.cajirnakafirna.cz/

---------------------------------------------------------------------------------

2018

České Budějovice kavárna U Vás (Kněžská ulice)- SDílená Vernisáž Atelieru Terra a obrazů Li-aM 3.3.2018 Speciální vernisáž sdílená s obrazy mého milovaného partnera a dále s hudebníky hudby jiných sfér..Maok, Alenka Pekařová se svou kouzelnou harfou a zpěvem a Daniel Beneš na hangdrum. Výstava trvá od 3.3 do poloviny dubna 2018.

www.maok.net

--------------------------------------------------------------------------------

3.11.2018 v Českých Budějovicích v kavárně  U VÁS v Kněžské ulici..Vernisáž zahájí výstavu jejíž trvání bude do poloviny prosince.

Těšit se můžete na obrazy z mého Atelieru Terra i z atelieru mého muže Li-aM a samozřejmě jak jinak na živou hudbu v podání kouzelné harmoniky Jamína.

---------------------------------------------------------------------------------

2019

Od ledna 2019 probíhá komorní výstava kreseb a maleb z mého Atelieru Terra zatím na neurčitou dobu v Českém Krumlově na adrese Horská 70.(u soudu)

Pražírna Ideál

Mám nejraději místa, která jsou stvořena a vedena s láskou a poctivostí krásného člověka.

Pražírna Ideál je takovým místem.
A Katarína Gughová je tím krásným člověkem :)

Proto mě opravdu moc těší, že můžu být nějaký čas součástí se svými obrazy a obzvláště proto,že je to v milovaném Krumlově ;)

Velice děkuji a zvu Vás srdečně na lahodnou kávu :)