Výstavy

CHYSTÁME:

2018:

České Budějovice

VERNISÁŽ Atelieru Terra a Li-aM

3.11.2018 v Českých Budějovicích v kavárně  U VÁS v Kněžské ulici..Vernisáž zahájí výstavu jejíž trvání bude do poloviny prosince.

Těšit se můžete na obrazy z mého Atelieru Terra i z atelieru mého muže Li-aM a samozřejmě jak jinak na živou hudbu v podání kouzelné harmoniky Jamína.

 

2019

Praha

Dne 6.6 zahájí VERNISÁŽ výstavu obrazů z mého Atelieru terra a mého muže Li-aM v Praze  Kavárně Kočičí,která potrvá měsíc.

Vernisáž bude jako vždy propojena s živou hudbou v podání zajímavých hudebníků, dobrot z Kavárny Kočičí...

O kavárně

Přímo v samém srdci pražského Karlína se nachází rodinná kočičí kavárna. Vznikla jako příjemné relaxační místo pro všechny, kteří si chtějí odpočinout od šedi všedního dne ve společnosti kočičích mazlíčků. V naší nabídce naleznete pouze kvalitní produkty z domácí vegetariánské kuchyně či od ověřených dodavatelů. Náš sehraný tým baristů vám vždy připraví výtečnou kávu Doubleshot a zasvětí vás do tajů našeho kočičího ráje. Těšíme se na vás v Kavárně Kočičí – Karlín.

www.kavarnakocici.cz

 

Další aktualizace můžete sledovat na mém facebookovém profilu Atelier Terra.

https://www.facebook.com/Atelier-Terra-242007902531962/

Pokud máte zájem vystavovat mé kresby či malby ve svých prostorách ozvěte se mi e-mailem. Těším se na spolupráci :)

 

Tereza Terra

 

VÝSTAVY,KTERÉ JSOU ZA NÁMI..

České Budějovice - Výstava Kreseb v Čajírně a Kafírně v Hradební ulici od 11.11 2017 do února 2018.

http://www.cajirnakafirna.cz/

 

České Budějovice kavárna U Vás (Kněžská ulice)- SDílená Vernisáž Atelieru Terra a obrazů Li-aM 3.3.2018 Speciální vernisáž sdílená s obrazy mého milovaného partnera a dále s hudebníky hudby jiných sfér..Maok, Alenka Pekařová se svou kouzelnou harfou a zpěvem a Daniel Beneš na hangdrum. Výstava trvá od 3.3 do poloviny dubna 2018.

www.maok.net